accordion_add accrd arrow_down Artwork5_91630abc-4525-4546-b388-bf5ed4a60fc7 Artwork3_259cb767-599e-4ce2-be5c-6abfa29dddaa arrow_right_dark Artwork4_fe88f147-9df8-4a0a-9b8f-49a321af4024 circle_add citizenship close_video_overlay cross eligibility email exit_strategy family Mute Icon passport pause pen play requirements restart Artwork2_1b5e3cec-92db-4ce1-9040-3691c03f483f scroll search share_new share social_facebook Google Plus Instagram LinkedIn Pinterest social_twitter YouTube tax_consequences visa_free volume_mute volume
 / 

Make An Enquiry

For more information or to request that a member of our sales team contact you, please fill in the form below.

Om oss

Berg Living består av to hovedfelt: eiendomsmegling og home management. Vår visjon er å jobbe som et konsept-eiendomsfirma med høy standard innen kjøp og salg for våre klienter.

Vår erfaring med å skaffe midler til investeringsbanker, private equity-fond, samarbeid samt å ivareta privatpersoner kombinert med de gode relasjonene vi opprettholder med de mest effektive og prisbelønte eiendomsutviklerne, har satt oss i en nøkkelposisjon inen eiendomsutviklingsmarkedet i dag.

Vårt mål er å spare deg så mye tid og besvær som mulig ved å tilby deg en fullt intergrert boligløsning og alt du trenger av management services.

BERG tar seg tid til å sette seg inn I akkurat hva du leter etter. Vi jobber for å møte dine standarder med de beste og mest effective boligløsningene på markedet koblet sammen med fullt integrerte livsstilsløsninger.

Les mer

Møt Teamet

ALEXANDER GRANN

Adm. Direktør og FOUNDER
+34 612 246 598
Alexander@bergliving.com

ALEXANDER GRANN

Adm. Direktør og FOUNDER
+34 612 246 598
Alexander@bergliving.com

Marlene Laugsand

Klientrelasjoner
+47 917 74 828
Marlene@bergliving.com

Marlene Laugsand

Klientrelasjoner
+47 917 74 828
Marlene@bergliving.com

Joscha Lucke

eiendomsmegler
+45 42 51 14 00
Joscha@bergliving.com

Joscha Lucke

Eiendomsmegle
+45 42 51 14 00
Joscha@bergliving.com

Anders Hansen

EIENDOMSFORVALTNING
+34 696 44 77 53
Anders@bergliving.com

Anders Hansen

EIENDOMSFORVALTNING
+34 696 44 77 53
Gabriel@bergliving.com

Gabriel Lecman

EIENDOMSFORVALTNING
+34 696 44 77 53
Gabriel@bergliving.com

Gabriel Lecman

EIENDOMSFORVALTNING
+34 696 44 77 53
Gabriel@bergliving.com

Stian Holkesvik

eiendomsmegler
Stian@bergliving.com

Stian Holkesvik

Eiendomsmegle
Stian@bergliving.com

Tom Andre klein

Bygningskonsulent
Tom@bergliving.com

Tom Andre klein

CONSTRUCTION CONSULTANT
Tom@bergliving.com

Rental Items:

November 2018
Mon Tues Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30